Metalo g. 9,
Vilnius, Lietuva
€17.55
Turime
Valdykite platų asortimentą buitinės technikos ir biuro įrangos (šviesos, elektros laidai, apsaugos sistemos, šildymo radiatoriai, oro kondicionieriai ir kt.) iš bet kurios vietos mažiausiu WiFi valdomu relės jungikliu, su Bluetooth ryšiu.
Shelly Plus 1 gali būti maitinamas 110-240 VAC, 24-240 VDC arba 12VDC
| GALIA | |
| Maitinimas AC | 110-230V ±10%, 50/60Hz |
| Maitinimas DC | 24 – 240V / 12V stabilized |
| SPECIALIOSIOS FUNKCIJOS | |
| Sausi kontaktai | Taip |
| Roleto režimas | Ne |
| Prietaiso temperatūros apsauga | Taip |
| Apsauga nuo perkrovos | Ne |
| Galios matavimas | Ne |
| Darbas be neutralios linijos | Ne |
| FUNKCIJOS | |
| HTTP/HTTPS webhooks | Taip |
| Priskirti scenarijai (mJs) | Taip |
| Kanalai | 1 Channel |
| Maksimali apkrova | 16A |
| Darbinė temperatūra | 0°C to + 40 °C |
| Įrenginio energijos suvartojimas | < 1 W |
| Išmanusis įjungimas/išjungimas | Yes |
| Vietinis ir nuotolinis valdymas | Yes |
| Saulėtekis / Saulėlydis | Yes |
| Savaitinis grafikas | Yes |
| UL įtrauktas į sąrašą pasirinkimas | No |
| Ryšys | |
| Wifi | Taip |
| Wi-Fi Protokolas | 802.11 b/g/n |
| Wi-Fi radijo dažnis | 2412 – 2484 MHz |
| Wi-Fi radijo signalo galia | 1mW |
| Wi-Fi diapazonas | iki 50 m lauke ir iki 30 m patalpoje (priklausomai nuo statybinių medžiagų) |
| Bluetooth | Taip |
| MATMENYS | |
| Dydis | 41mm x 36mm x 15mm |
EAN: 3800235261767
| Prekės ženklas | Shelly |
|---|
Dar neturite paskyros?
Sukurti paskyrą
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.